Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні через коронавірус закрилися усі РАЦСи: як врятувати від зриву довгоочікуване весілля

Допоки коронавірус вас не об'єднає.

Через пандемію коронавірусної інфекції всі РАЦСи України закрилися на карантин.

Про те, як врятувати довгоочікуваний день, аби точно запам'ятати його назавжди, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Центральний київський РАЦС оголошенням вказує: "Завжди раді, але приходьте після карантину". Весілля - серйозна справа, яку планують за кілька місяців. Що робити тим, у кого дата вже була призначена і співпала з карантином, знає Ляна Ковальчук. Про обмеження масових заходів дівчина дізналася за день до весілля, коли змінювати дату було вже надто пізно.

 

"Я не розуміла, чому так сталося зі мною. Плакала, сміялась, - розповідає Ляна. - Дізналась, що на карантин йдуть салони, в які я була записана, мої флористи. Мій фотограф поїхав до батьків". 

У масці та рукавицях дівчина з нареченим все ж прийшли до РАЦСу. Закони карантину, кажуть, не порушили. Більше 10 гостей до зали не впустили. Усіх присутніх одягнули в захисні маски. Ляна каже, хоч весілля зазнімкували не на професійну фотокамеру, зате з емоцією. Бо ж, мовляв, що той коронавірус, коли є кохання.  

Відео Карантинне весілля: як врятувати від зриву довгоочікуваний день

"Допоки коронавірус вас не об'єднає" - усі РАГСи України на час карантину закрили. Як врятувати довгоочікуваний день, аби точно запам'ятати його назавжди - у сюжеті. Більше про коронавірус в Україні

Карантинне весілля: як врятувати від зриву довгоочікуваний день

У схожій ситуації опинилися тисячі пар по всій Україні. У РАЦСі заспокоюють: для тих, хто встиг зареєструвати шлюб, двері палацу залишаться відчиненими. Але на церемонію зможуть подивитися не більше десяти людей.

Закоханим, які не встигли подати заяву до карантину, у Мінюсті також кажуть не хвилюватися. Якщо зареєструвати шлюб потрібно терміново, то зробити це можна електронно через сайт міністерства. А втім, статистика цього року, кажуть, вже не тішить. Коронавірус скоротив кількість зареєстрованих заяв вдвічі.

"Я думаю, що це пов'язано, в першу чергу, з тим, що більшість люблять урочисту церемонію. Зважаючи на те, що всі заклади зачинені, люди переносять дати", - каже заступниця міністра юстиції Ольга Оніщук.

Кореспондентка ТСН Олена Гущик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції