В Україні через кризу стало більше вуличних злочинців

Луценко вважає, що причиною збільшення вуличної злочинності є безробіття та повернення заробітчан з-за кордону.

Рівень вуличної злочинності в Україні з початку року збільшився на 12%. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

За його словами, в різних регіонах рівень злочинності збільшився на 5-10%. "Я вважаю це абсолютно об'єктивною цифрою у зв'язку із збільшенням безробіття, амністією і поверненням робітників із західної Європи і РФ", - заявив він.

Він також повідомив, що МВС збільшило на 30% підрозділи міліції, які патрулюють вулиці, а в особливо неблагополучні регіони, наприклад, в Донецьку область, з 1 квітня буде відряджений додатковий полк внутрішніх військ.

Раніше Луценко заявив, що МВС в 2009 році направить максимальну кількість резерву на посилення роботи дільничних і патрулів для попередження вуличної злочинності та криміногенної ситуації в цілому. "Всі наші резерви будуть кинуті на підвищення ефективності роботи дільничних, патрулів. Звичайно, ми не зможемо покінчити зі злочинністю взагалі, але МВС здатне забезпечити порядок", - сказав він.

Раніше міністр внутрішніх справ заявив, що за час фінансової кризи рівень злочинності в Україні зріс на 10-15%. В той же час, Луценко запевнив, що "грозові дев'яності не повернуться на українські вулиці".

Читайте також:

Луценко пообіцяв, що злочинність 90-х до України не повернеться

В Україні через кризу подешевшали наркотики

Криза б’є українців болючіше, ніж білорусів та росіян

Луценко: Україні загрожують силовий сценарій і захоплення влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: