В Україні через снігопади залишаються знеструмленими 106 населених пунктів

Без електрики перебувають 106 населених пункти в Україні. Унаслідок сильних снігопадів і хуртовин спостерігається складна обстановка на автомобільних шляхах.

В Україні через негоду залишаються знеструмленими 106 населених пунктів.

Як повідомили у прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, зокрема, внаслідок сильних снігопадів, хуртовини й ожеледиці досі без електропостачання у Херсонській області 36 н.п., Донецькій – 27 н.п., АР Крим – 13 н.п., Луганській – 10 н.п., Запорізькій – 9 н.п., Одеській – 6 н.п. і Миколаївській – 5 н.п.

Рятувальниками МНС і дорожниками зі снігових заторів вивільнено 4 тис. 851 одиницю техніки і 9 тис. 090 осію, за останню добу - 747 одиниць техніки та 1 тис. 838 людей. На пунктах обігріву МНС надана допомога 1 тис. 111 людям. Розчищені від снігових заметів 2260 кілометрів автошляхів, за добу - 604 км.

Також унаслідок сильних снігопадів і хуртовин, що спричинили снігові замети й ожеледицю, спостерігалася складна обстановка на автомобільних шляхах Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей, пов’язана з ускладненням проїзду автомобільного транспорту.

Нагадаємо, в Україні у зв’язку зі снігопадами відбуваються затримки у русі потягів.

Як повідомляє Міністерство транспорту та зв’язку, всього затримано 22 потяги - 19 пасажирських та 3 приміських.

Зокрема, на Придніпровській залізниці затримано 1 приміський потяг; Донецькій залізниці - затримано 16 потягів (пасажирських - 14, приміських - 2); Львівській залізниці - затримано 5 пасажирських потягів.

Читайте також:

В Україні через снігопади затримано більше 20 потягів

В Одесі породіллю привезли до пологового будинку на бронетранспортері

Сніговий колапс в Одесі: на вулицях кинуті сотні автомобілів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: