Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні цьогоріч зменшився рівень безробіття

Навесні та влітку працюючих громадян стало більше.

За підсумками другого кварталу 2018 року в Україні поменшало безробітних. Про це пише DT.ua із посиланням на дані Державної служби статистики України.

Згідно з ними, рівень безробіття серед економічно активного населення зменшився до 8,3% порівняно з аналогічним періодом роком раніше. Він склав 8,3%, а в порівнянні з першим кварталом поточного року це стало на 0,8 процентних пунктів менше.

ВідеоЧому безробітні українці бояться залишитися без субсидії

Безробітних українців, що стоять на обліку у центрах зайнятості, наполохала новина, що їх навмисно позбавлятимуть субсидій. Інтернет-сайти поширюють інформацію, що їх навмисно зніматимуть з обліку. Людям нібито пропонують всілякі непідходящі вакансії. А за новими правилами якщо людина довго не бажає працевлаштовуватись, не матиме права отримувати субсидію. Сніданок вирішив перевірити, чи дійсно це так.

Чому безробітні українці бояться залишитися без субсидії

Загалом кількість зайнятого населення у II кварталі склала 16,5 млн осіб, а кількість безробітних відповідного віку – 1,5 млн осіб. Рівень зайнятості населення у віці 15-70 років у порівнянні з даними попереднього року збільшився на 0,9 процентних пунктів і склав 57,7%, а серед населення працездатного віку – на 1,5 процентних пункти і склав 66,6%.

Як повідомлялося, в українських центрах зайнятості з'являться нові посади – кар'єрних радників, також вводять індивідуальні плани надання послуг та працевлаштування. Відповідну постанову Кабмін ухвалив 19 вересня. У Мінсоцполітики уточнили, що на реалізацію постанови не потрібно додаткового фінансування з держбюджету.

Залиште свій коментар

Вибір редакції