В Україні шахрайством відбирають квартири у божевільних

Через кризу на ринку нерухомості цілковитий штиль. Але в квартирних аферистів - справжні жнива. Причому шахраї вже не гребують нічим.

Дедалі частіше жертвами квартиних шахраїв стають божевільні люди. В таких дуже легко відібрати житло. Вони не можуть поскаржитися та відстояти свої квадратні метри. В цинічній та злочинній схемі усі: від деяких правоохоронців до нотаріусів.

Схема видурювання квартир у хворих душею не нова. Перші безхатьки на початку дев'яностих - це жертви квартирних шахраїв. До беззахисних входили в довіру, допомагали матеріально, а потім обманом чи під примусом за допомогою "СВОЇХ" нотаріусів укладали договори дарування чи купівлі-продажу.

Щоправда, гроші за квартиру не платили. Опісля їхня щедрість закінчувалася. Людей цинічно викидали на вулицю. У махляра квартира, у нотаріуса - щедрий гонорар.

Правозахисниця вказує на стос листів-відписок від правоохоронних органів: усюди одне й те саме - підстав для порушення кримінальної справи немає.

У Міністерстві юстиції допомогти не можуть. Мовляв, сфера контролю за нотаріатом дещо змінилася. І радять іти до суду.

Якщо договір  визнається недійсним, чи винен нотаріус у цій ситуації, чи ні можна говорити тільки  по конкретному випадку. Нотаріус теж може бути у ситуації коли їх використовують несвідомо чи з підробними документами чи з  підставними особами.

Відтак нотаріуси - каста недоторканних. Міліція не може їх звинуватити в шахрайстві, бо нібито важко довести вину. І пропонують іти  цивільним шляхом. Отже, квартиру може і вдасться повернути, але винних однозначно не покарають.

Квартирні афери почалися не сьогодні, і завтра, навряд чи вони припиняться. Перекрити кисень чорним маклерам можна. Але лише на рівні держави.  У держави  ж до  таких людських проблем руки не доходять.

Як в українців шахрайством відбирається житло - дивіться на відео.


Читайте також:

На Донеччині міліціонери живцем спалили чоловіка за квартиру

Аферисти продали квартиру кілька разів

У Києві виявили нову будівельну аферу

ВідеоЯк в українців відбирають житло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: