Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні декларації з сімейними лікарями підписали майже півмільйона українців – Супрун

Затримки із запуском кампанії були у Львові та Дніпрі.

За перші два тижні всеукраїнської кампанії з вибору сімейних лікарів та педіатрів зі своїм вибором уже визначилися 447 тис. 288 українців та підписали відповідні декларації.

Про це у Facebook повідомила виконувачка міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Від 2 квітня українці активно обирають своїх лікарів. Нарешті докорінно змінюється підхід до надання медичних послуг в нашій країні. Пацієнт вибирає свого лікаря, а лікар бере обов’язок, щоби співпрацювати зі своїм пацієнтом. Так формуються нові, довірливі стосунки в системі охорони здоров'я. Приємно бути на початку цих великих змін та мати добрі підсумки", - зазначила Супрун.

Вона уточнила, що до електронної системи охорони здоров’я підключилися 1069 закладів та 16252 сімейні лікарі, терапевти та педіатри.

"Найбільше декларацій зі своїми лікарями підписали мешканці Києва, а також Донецької, Харківської та Вінницької областей. Це говорить про те, що в столиці та цих областях підготувалися до вибору лікарів найкраще. Кампанія просувається в нормальному темпі. Ми постійно отримуємо інформацію про те, як громадяни обирають своїх лікарів у кожній області, кожному місті й селі та реагуємо, якщо є складнощі. Були тимчасові затримки у Львові та Дніпрі, проте разом із місцевою владою нам вдалося все налагодити. Раді, що Львів ще минулої п’ятниці розпочав кампанію. У Дніпрі відновили кампанію сьогодні", - повідомила очільниця МОЗ.

ВідеоУляна Супрун відповіла на запитання українців щодо вибору сімейного лікаря

Понад 12 тисяч пацієнтів уже визначилися зі своїм сімейним лікарем. Такий результат лише першого дня кампанії "Обери свого лікаря" від МОЗ. Утім відгуки від самих українців про початок реформи дуже неоднозначні. З якими проблемами уже зіткнулись пацієнти і як їх вирішити - поговоримо з виконувачем обов'язків Міністра охорони здоров'я Уляною Супрун.

Уляна Супрун відповіла на запитання українців щодо вибору сімейного лікаря

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції