В Україні діє терористична організація, яка готує теракти в Росії - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
1903
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні діє терористична організація, яка готує теракти в Росії - ЗМІ

Правоохоронці наголошують, що одеські терористи не планували теракти в Україні / Фото: Первый канал

Джерела в правоохоронних органах упевнені, що одеські терористи не могли готувати теракти самотужки.

Кращі фахівці спецслужб працюють із захопленим під час штурму квартири в Одесі Адамом Осмаєвим та заарештованим місяцем раніше Іллею Пьянзіним (він отримав поранення при необережному поводженні з вибухівкою).

Експерти прийшли до висновку, що вони не могли самотужки готувати серйозний теракт, а тим більше замах на перших осіб Росії, пише "Комсомольская правда в Украине".

"Так тільки в фільмах буває: приїжджає людина в чужу країну і одна починає готувати вибух або замах. У житті такого немає. Те, що вони планували здійснити - дуже важкий і складний процес, перш за все в плані підготовки. Вони повинні були десь діставати вибухівку, зброю, тренуватися, підривати щось. І все робити так, щоб не викликати підозр. І це при тому, що жоден з трьох жодного разу до того не був в Одесі! Без сторонньої допомоги таке неможливо", - розповіло джерело, знайоме з перебігом слідства.

Офіційно в СБУ хід розслідування не коментують. Але дещо все ж вдалося дізнатися. Наприклад, що затримані не хочуть говорити про спільників ні слова. Запевняють, що діяли в Одесі, розраховуючи виключно на власні сили.

"Це, звичайно ж, не так. Хто їм допомагав з транспортом, грошима, з екстреним пошуком житла - адже після вибуху у них на хвості сиділа вся Одеса?", - повідомило джерело.

наразі в Одесі продовжують затримувати ймовірних пособників терористів і знаходити вибухівку. Джерела, близькі до слідства, наполягають: в Україні вже кілька років функціонує добре законспірована терористична організація.

"Єдине, що можна сказати з упевненістю: терактів проти цивільних або державних об'єктів на території нашої країни вони не готують. Усі їхні цілі - на території Російської Федерації. Але тим не менше вони повинні бути знешкоджені, і чим раніше це відбудеться, тим буде краще для всіх нас", - заявило джерело.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1903
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація