Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Навколо Балаклії обмежили рух наземного та повітряного транспорту.

Пожежа поблизу військових складів у Балаклії на Харківщині - локалізована. Попри те, що вночі, як повідомляють місцеві жителі, ще були чутні поодинокі вибухи, загрози складам з боєприпасами немає.

Такі дані Міністерства оборони, ідеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

У Міністерстві внутрішніх справ твердять, що внаслідок вибухів потерпілих немає, інфраструктура міста вціліла. У районі вибухів продовжують чергувати рятувальники, напоготові не лише пожежні машини, а й танки та авіація.

У Державній служби з питань надзвичайних ситуацій повідомили, що органи місцевого самоврядування розгорнули сім евакуаційних пунктів, за власним бажанням евакуйовані 246 громадян.

Обмежено рух усіх видів транспорту у 10-кілометровій зоні навколо Балаклії. Рух залізничного транспорту на станції "Балаклія" призупинено та введено тимчасову заборону використання повітряного простору у радіусі 30 км.

Станом на 7:00 4 травня ситуація в Балаклії контрольована, запевняють у ДСНС. Спостерігається тління чотирьох окремих осередків. Інтенсивність вибухів знизилась. Підрозділи ДСНС здійснюють заправку водою чотирьох пожежних танків, які здійснюють гасіння в межах технічної території. Авіацією ДСНС проводять гасіння окремих осередків на території арсеналу.

ВідеоМіноборони повідомляє, що пожежу поблизу військових складів у Балаклії на Харківщині локалізували

Попри те, що вночі, як повідомляють місцеві жителі, ще були чутні поодинокі вибухи загрози складам з боєприпасами немає. У Міністерстві внутрішніх справ твердять, що унаслідок вибухів потерпілих немає, інфраструктура міста вціліла. У районі вибухів продовжують чергувати рятувальники. 

Міноборони повідомляє, що пожежу поблизу військових складів у Балаклії на Харківщині локалізували

Тим часом другу добу гасять займання поблизу військових складів у Гончарівському на Чернігівщині. У військовому лісгоспі зайнялася підстилка, згодом вогонь перекинувся на дерева. До вечора пожежу вдалося локалізувати. Зараз гасять окремі осередки, що горять на площі 20 гектарів. Воду скидають із гелікоптерів та літаків. Також по периметру працює понад сотня пожежників. Рятувальники запевняють - наразі немає загрози поширення вогню до складів із боєприпасами, а також - жодної небезпеки від пожежі для довколишніх сіл.

ВідеоНа Чернігівщині другу добу гасять займання поблизу військових складів у Гончарівську

У військовому лісгоспі зайнялася підстилка, згодом вогонь перекинувся на дерева. До вечора пожежу вдалося локалізувати. Зараз гасять окремі осередки, що горять на площі двадцяти гектарів. Воду скидають із гелікоптерів та літаків. Також по периметру працює понад сотня пожежників.

На Чернігівщині другу добу гасять займання поблизу військових складів у Гончарівську

Нагадаємо, за час війни на Донбасі в Україні сталося п'ять масштабних вибухів боєприпасів на військових складах.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції