В Україні дозволили транслювати еротичний канал із російським "корінням"

Кабельні провайдери зможуть показувати програми лише вночі. 

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення України дала дозвіл на трансляцію у кабельних мережах контент каналу еротичного спрямування "NuArt TV".

Про це повідомляє прес-служба відомства.

За даними регулятора, мова вказаної програми – англійська та російська, реклама та інша комерційна інформація відсутня. Також у Нацраді наголосили, що передач зі сценами надмірного насилля чи жахів, а також фільмів, демонстрування яких заборонено на території України, не зафіксовано. Трансляцію дозволено у нічний час - із 00:00 до 04:00.

За дозволом на трансляцію звернулася латвійська компанія, утім  видання "Медіаняня" повідомляє, що канал насправді російський і почав мовлення в РФ ще за два роки до отримання ліцензії в Латвії. Офіційний сайт мовника, до того ж, розміщений на російському домені.

Також учорашнім рішенням Нацрада вирішила заборонити трансляцію ще трьох російських каналів: "Вопросы и ответы", "Усадьба – ТВ" та "Домашние животные".

Нагадаємо, нещодавно в Україні було припинено транслювання ще 14 російських каналів. Їх визнали такими, що не відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України. Голова регулятора Юрій Артеменко наголосив, що очищення ефіру триватиме.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: