В Україні Дугін почесний

Персоні нон-грата в Україні Олександрові Дугіну присвоєно звання почесного члена Російської общини Криму.


Одному з лідерів Міжнародного євразійського руху, російському політологові Олександру Дугіну, оголошеному в Україні персоною нон-грата, присвоєно звання почесного члена Російської общини Криму. 

Як передає УНІАН, про це вчора на прес-конференції в Лівадії (Велика Ялта, Крим) заявив лідер Російської общини Криму (РОК), перший віце-спікер Верховної Ради АРК Сергій Цеков. 

Цеков назвав обурливим вчорашній інцидент з Дугіним, коли після його прильоту до аеропорту Симферополя з`ясувалося, що того ще влітку минулого року було оголошено ”нев`їзним” до України. 

Тому Російська община Криму ухвалила заяву щодо ситуації з Олександром Дугіним. ”Коротко - ми назвали те, що все відбувається (у зв`язку з цією ситуацією і багатьма іншими) політичним мракобіссям”, - відзначив Сергій Цеков. 

Понад те, вчора на екстреному засіданні РОК Дугіну присвоїли звання почесного члена Російської общини Криму. ”Я вас запевняю, що небагато політиків - російських та українських - мають це звання. Ми дуже вибірково підходимо до цього”, - сказав лідер Російської общини Криму. 

Учора, 5 червня, Олександра Дугіна не пустили на територію України для участі в міжнародному фестивалі «Велике російське слово».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: