Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні фінішувало ЗНО. Кожен сьомий абітурієнт його провалив і тепер "гулятиме" ще рік

Тестування з української мови та літератури не склали 47 тисяч осіб.

Сьогодні, 21 червня, абітурієнтам розіслали результати з останніх предметів тестування. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання на цьому завершується. А для кожного сьомого абітурієнта завершується і вся нинішня вступна кампанія.

Адже українську мову та літературу (основний предмет, який вимагають під час вступу) не склали 14,5%, це майже 47 тисяч осіб. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Поріг з історії України не подолали 23 тисячі абітурієнтів. Не осилили математику майже 19% тих, хто її здавав, це - 20 тисяч. Англійську мову, на яку так активно нарікали, бо вперше застосовувалося аудіювання, не склало 13% або 11 тисяч осіб.

Усі, хто не склав, може спробувати свої сили наступного року. А цьогорічна вступна кампанія в країні стартує з липня.

ВідеоЗНО-2018. Українську мову та літературу не склали 47 тисяч осіб

Сьогодні абітурієнтам розіслали результати з останніх предметів тестування. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання на цьому завершується. А для кожного сьомого абітурієнта завершується і вся нинішня вступна кампанія. Адже українську мову та літературу не склали 14,5 відсотків, це майже 47 тисяч осіб. Поріг з історії України не подолали 23 тисячі абітурієнтів.

ЗНО-2018. Українську мову та літературу не склали 47 тисяч осіб

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції