В Україні формується "п'ята колона" з криміналітету

РНБО заявила про зростання в Україні злочинності та "зрощення" її з державними інститутами.

Степан Гавриш
Офіційний сайт Президента України
Степан Гавриш
Рада нацбезпеки та оборони констатувала значне зростання злочинності в Україні. Причину цього в РНБО вбачають у фінансово-економічній кризі.

"В Україні формується "п'ята колонна з криміналітету", - заявив перший заступник секретаря РНБО Степан Гавриш за результатами засідання Ради 24 квітня.

Він підкреслив, що на сьогодні спостерігається зрощення професійної злочинності з державними інститутами.

Зокрема, у звіті, представленому на РНБО, зазначається про "надзвичайно глибоку тінізацію економіки" і "масштабну корупцію бюрократичного апарату".

На думку Ради, на зростання злочинності також істотно впливає зростання безробіття. За словами Гавриша, щодня роботу втрачають 5 – 7 тисяч людей. В результаті, зазначив він, у країні в 2,5 рази зросла кількість розбійних нападів і грабежів.

Гавриш також зауважив великий розрив між зареєстрованими в міліції заявами та порушеними кримінальними справами. Це, на його думку, свідчить про проблему штучного управління процесом обліку злочинів.

Як повідомлялося, прем'єр Юлія Тимошенко не взяла участі у засіданні Ради національної безпеки та оборони у п'ятницю. Уряд на засіданні представляв перший віце-прем`єр-міністр Олександр Турчинов.

Читайте також:

РНБО вирішила підтримати "глобальний світопорядок"

Литвин: Україні загрожує прихід фашистів до влади

На Житомирщині водія розстріляли за неправильне паркування

Бандити влаштували перестрілку в центрі Миколаєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: