Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні громадський транспорт відновить роботу: Криклій назвав дати початку перевезень та умови

В Україні громадський транспорт відновить роботу: Криклій назвав дати початку перевезень та умови

Дозвіл стосується областей, де невелика кількість нових хворих на коронавірус.

Громадський транспорт в Україні, попри подовження карантину до 22 червня, поступово відновлюватиме свою роботу від 22 травня. Зокрема, знову запрацює метро й українці зможуть автівками здійснювати регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення. Втім, запуск транспорту залежить від кількості нових виявлених випадків COVID-19 в кожній конкретній області.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Умови для відновлення роботи громадського транспорту

За словами Владислава Криклія, для того, щоб регіони могли послабити протиепідеміологічні заходи і транспорт відновив роботу, в конкретній області упродовж тижня на 100 тисяч населення має налічуватися менше дванадцяти нових випадків COVID-19.

Крім того, у середньому повинно проводитися понад дванадцять ПЛР та ІФА тестувань на виявлення коронавірусу. А завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, має бути менше 50%.

Крім того, після поновлення роботи транспорту обов’язковою вимогою для проїзду в ньому буде масковий режим, температурний скринінг працівників, постійна дезінфекція транспорту.

Як відбуватиметься відновлення роботи громадського транспорту 

Міністр інфраструктури повідомив, що громадський транспорт відновить роботу не одночасно. Так, спершу зможуть здійнюватися пасажирські перевезення у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні, але автомобільним транспортом. Це станеться від 22 травня.

Далі 25 травня рушить метро. А від 1 червня можуть відновитися залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні. Також від цієї дати поновлять міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. 

Від 15 червня - приймання та відправлення повітряних суден, які виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Нагадаємо, в Україні відновлюють роботу 66 пунктів пропуску на кордоні. Йдеться про пункти перепуску на кордоні з країнами Євросоюзу та Молдовою. 

Відео У столиці готуються до запуску громадського транспорту у звичайному режимі

До відновлення роботи громадського транспорту вже готуються у Києві. Наземний транспорт у звичайному режимі мають запустити вже цієї п'ятниці. І перевізники, і пасажири мають дотримуватись санітарних норм. Водіям та кондукторам перед початком роботи мірятимуть температуру. Вони, як і пасажири, мають бути в масках. Більше правил - у сюжеті.  

У столиці готуються до запуску громадського транспорту у звичайному режимі

Залиште свій коментар

Вибір редакції