В Україні гроші на екзит-пол будуть просити у населення

Грошей на національний екзит-пол в Україні не вистачає. Проситимуть у виборців.

Гроші на проведення національного екзит-полу не вистачає - багато традиційних зарубіжних партнерів цього разу відмовили в допомозі Україні, заявив один з організаторів екзит-пола, директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ілько Кучерів.

Проведенням екзит-полу 17 січня займеться консорціум з трьох соціологічних фірм - фонду "Демократичні ініціативи", КМІС і Центру Разумкова. За попереднім планом, опитування охопить 13-15 тисяч чоловік, яких опитають в польових умовах, - відразу після виходу з 240 виборчих дільниць.Зараз грошей, отриманих у вигляді грантів від донорських організацій, вистачає тільки на перший тур.

"Плануємо розширювати кампанію по збору засобів. Зараз звертатимемося до українського народу, відкриємо рахунок, куди можна буде переказати кошти. Звернемося до кандидатів в президенти. Раніше звернулися до 33 донорів - це міжнародні фонди, посольства і так далі. Багато хто нам відмовив. Сказали, що підтримка української демократії - не в числі їх пріоритетів", - розповідає Кучерів.

Відповідаючи на питання, про яку суму йдеться, Кучерів сказав: "Приблизно $65 тис. Це вартість польового етапу опитування на один тур виборів".
За його словами, основну частину суми - $50 тис. - традиційно виділив Міжнародний добродійний фонд "Відродження".

Раніше повідомлялося про те, що згідно опитування, проведеного опитування в Україні Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД), якби вибори президента України відбулися в найближчу неділю, велика частина українців проголосувала б за Віктора Януковича (34%). Далі слідує Сергій Тігипко (11%), і лише за ним - Юлія Тимошенко (10%).

Читайте також:

В українських містах Тігіпко популярніший за Тимошенко

Лідер регіоналів звинуватив Тимошенко у купівлі 2 мільйонів голосів

Росіяни опитали українців: Тігіпко обігнав Тимошенко

Янукович відривається від Тимошенко у президентських перегонах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: