В Україні хочуть по-новому обладнувати зони біля переходів задля безпеки пішоходів

Дата публікації
Перегляди
3426
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні хочуть по-новому обладнувати зони біля переходів задля безпеки пішоходів

Фото: УНІАН

Захисне огородження може стати обов'язковим.

Зони біля пішохідних переходів мають бути обгороджені металевими стовпчиками. Це необхідно для безпеки пішоходів і стосується як будівництва нових доріг, так реконструкції та капремонту існуючих.

З такою ініціативою виступає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Воно підготувало проєкт змін до державних будівельних норм "Вулиці і дороги населених пунктів".

"Думаю, багато хто помічав, що на вулицях Києва та інших міст біля пішохідних переходів почали з’являтися спеціальні огородження – металеві стовпчики. Вони дуже потрібні, щоб підвищити безпеку пішоходів, адже у разі наїзду авто або іншої надзвичайної ситуації вони можуть притримати удар та зменшити наслідки аварії, тим самим врятувати людям життя. Тому в нових змінах в ДБН щодо вулиць і доріг ми прописали обов’язковість їхнього влаштування на всіх тротуарах біля пішохідних переходів в одному рівні. Сподіваюсь, найближчим часом ця норма буде прийнята як обов'язкова", – сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

Нині вже діє аналогічна норма, відповідно до якої всі зупинки громадського транспорту мають обов’язково проектуватися із захисними огороджувальними стовпчиками.

Тим часом в Україні зменшилася кількість аварій на залізничних переїздах: від початку року сталося 28 ДТП.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3426
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація