В Україні хочуть ввести штрафи за відмову поступатися місцем літнім людям

Для боротьби з кризою у сфері ЖКГ Кабмін запропонував штрафувати пасажирів, які не поступаються місцем літнім людям, слухають гучну музику чи їдять морозиво.

Кабінет міністрів розробив законопроект "Про антикризові заходи у сфері житлово-комунального господарства", який містить низку досить цікавих пунктів.

Зокрема, серед законодавчих новацій – пропозиція штрафувати пасажирів автобусів, тролейбусів та маршруток "за ненадання в салоні місць для сидіння особам похилого віку, пасажирам з дітьми до 10 років, вагітним жінкам та інвалідам".

Подібне порушення урядовці розцінили у 5-20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Серед інших антикризових заходів:

- штраф за перебування в салоні автобусів, маршрутних таксі, тролейбусів або трамваїв з морозивом, у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, куріння, прослуховування голосної музики, порушення вимог безпеки - від 5 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

- штраф за відчинення дверей під час руху і навмисне перешкоджання їх відчиненню або зачиненню на зупинках, крім потреби у запобіганні нещасному випадку - від 5 до 20 неоподатковуваних мінімумів;

- штраф за викидання сміття та інших предметів з вікон і дверей автобусів, маршрутних таксі, тролейбусів або трамваїв - від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму.

Читайте також:

За крадіжку люків можна буде сісти до в’язниці на 15 років

Київське метро вимагає різко підвищити ціни на проїзд

У Запоріжжі пасажири побили водія маршрутки за відмову зупинитися

30 тисяч киян травмувалися через неприбрані вулиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: