Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні хочуть закрити десятки громадських закладів за порушення пожежної безпеки

Загалом перевірка виявила понад 15 тисяч порушень.

Після масштабної перевірки пожежної безпеки в Україні хочуть закрити 37 об’єктів, з них 16 ТРЦ, 18 дошкільних і шкільних закладів та 3 лікарні.

Про це сказав голова ДСНС Микола Чечоткін, передає Уніан.

Відповідні позови вже подали до суду. Окрім цього, на керівників об'єктів накладено 1200 адміністративних стягнень.

За словами Чечоткіна, загалом у закладах масового скупчення людей виявили понад 15 тисяч порушень, з них більше третини не усувалися протягом тривалого часу. Найгірше виконують приписи щодо безпеки в Донецькій, Сумській і Тернопільській областях. Там ігнорують понад 60% запропонованих заходів.

ВідеоТСН перевірила, чи безпечно в українських торговельних центрах

Журналісти перевірили, чи зможуть люди вчасно знайти аварійні виходи, якщо раптом пожежа або інша біда. Напередодні зайнялося у Харкові, а до того, узимку, палали три столичних розважальних центри. Усі ці рази миналися без жертв - людей встигали евакуювати. Поки чиновники лише заговорили про перевірки, ТСН вже вирушила перевіряти їх.

ТСН перевірила, чи безпечно в українських торговельних центрах

Наразі перевірка вже завітала до 1319 об'єктів, з яких 937 дошкільних та шкільних закладів, 56 лікарень та 326 ТРЦ і об'єктів дозвілля. Результати перевірки можна буде побачити на сайті ДСНС вже сьогодні, 11 квітня. Інформація буде оновлюватись щотижня.

Нагадаємо, Володимир Гройсман наказав перевірити системи пожежної безпеки у ТЦ, школах і дитячих садках після трагедії у Кемерові. Таке доручення від нього отримали ДСНС, місцеві влади та інші служби. Також Гройсман зазначив, що необхідно зробити публічний реєстр відповідності закладів нормам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції