Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні хочуть запровадити обов’язкове ЗНО з іноземної мови для будь-якої магістратури

Перший крок до цього вже зроблено.

Депутати Верховної Ради та посадовці Міносвіти просувають ідею запровадження ЗНО з іноземної мови для вступу на магістратуру для будь-якої спеціальності. Відповідний законопроєкт у першому читанні вже підтримали 311 парламентарів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мотивують таке рішення тим, що за 4 роки бакалаврату студенти забувають англійську і приходять до роботодавця непідготовленими. Якщо закон ухвалять у цілому, студенти складатимуть тест з іноземної вже наступного року. "Магістратура – це вищий щабель освіти. І коли ми випускаємо спеціалістів вищого ґатунку – який же він спеціаліст, якщо він хоча б елементарно не знає англійської? Ну, це абсолютно необхідно в будь-якій професії", - вважає нардеп Сергій Бабак.

Крім того, ухвалений законопроєкт передбачає можливість абітурієнтам після школи писати мотиваційний лист, де б вони пояснили, чому хочуть навчатися саме в цьому виші. І за нього теж можна буде отримати додаткові бали під час вступу. А ще депутати хочуть зобов'язати випускників коледжів під час вступу до вишу складати зовнішнє незалежне оцінювання. Дотепер випускники коледжів вступали в університети без іспитів.

Відео В уряді хочуть зробити обов'язковим ЗНО з іноземної мови для вступу на всі спеціальності магістратури

Відповідний законопроект у першому читанні сьогодні підтримали аж 311 депутатів. За 4 роки бакалаврату студенти геть забувають англійську і приходять до роботодавця не підготовленими. Якщо закон ухвалять у цілому, студенти складатимуть тест з іноземної вже наступного року. У Міносвіти запевняють - іспит буде нескладним.  

В уряді хочуть зробити обов'язковим ЗНО з іноземної мови для вступу на всі спеціальності магістратури

Залиште свій коментар

Вибір редакції