В Україні ліквідують податкову міліцію

У Януковича вважають недоцільним існування таких органів, як податкова міліція. Передбачається, що розслідування ухилення від сплати податків вестимуть тільки СБУ і МВС.

Адміністрація президента Віктора Януковича готується ліквідувати податкову міліцію. Відповідну норму планується закріпити в проекті Кримінально-процесуального кодексу, який розробляє АП.

Про це повідомив заступник глави АП Андрій Портнов.

За словами Портнова, "буде розглянуто питання про доцільність взагалі існування таких органів, як податкова міліція, наділена сьогодні певними правами у веденні оперативної і слідчої діяльності".

"У мене є відчуття, що незабаром таких органів не буде. А усе розслідування вестимуть тільки СБУ і МВС", - наголосив він.

Як відомо, адміністрація президента через місяць-півтора має намір запропонувати главі держави внести у парламент новий Кримінально-процесуальний кодекс.

Документ покликаний значно зменшити бюрократизацію в правоохоронних органах. Крім того, цей документ дозволить значно збільшити вагу судових органів, скоротити кількість людей, які будуть займатися розслідуванням.

В адміністрації президента сподіваються, що новий КПК дозволить захистити права громадянина і збільшити його можливості в судовому процесі.

Читайте також:

Податківці відкрили стрілянину по робітниках у Бердянську (відео)

Податкова закупила квартир на 10 мільйонів

Новий співробітник податкової недавно мав проблеми з цим відомством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: