В Україні майже кожен другий злочин залишається нерозкритим

Ситуація, пов’язана зі зростанням рівня злочинності у державі, також залишається складною, констатують в МВС.

В Україні за перше півріччя 2010 року погіршилась статистика розкриття злочинів. Про це 13 липня заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Попков.

"За звітний період майже кожен другий зареєстрований злочин загально кримінальної спрямованості залишився не розкритим. І це є дуже негативно", - зазначив Попков.

Він також констатував, що на недостатньому рівні організовано розкриття злочинів, які перебувають на контролі міністерства; залишилося нерозкритим кожне сьоме навмисне вбивство, кожне третє тяжке тілесне ушкодження, кожний восьмий – розбій. Менше, ніж торік, розкрито злочинів минулих років.
 
Попков зазначив, що ситуація, пов’язана зі зростанням рівня злочинності у державі, залишається складною. Він підкреслив, що особисто міністр внутрішніх справ і керівництво відомства визнають, що "результати на окремих напрямках діяльності є незадовільними".

"Оперативна обстановка в державі залишається складною. Майже на третину збільшилася кількість зареєстрованих злочинів. Зростання кримінальних проявів відбулося в усіх без винятку регіонах держави. Треба робити висновки", - заявив перший заступник глави МВС.

Він також наголосив, що керівництво відомства не може змиритися із наявним станом розкриття злочинів. Однією з причин такого стану справ перший заступник міністра назвав "занепад в організації агентурно-оперативної роботи" серед співробітників органів внутрішніх справ.

Попков зазначив, що це питання буде вперше за три роки сьогодні розглянуто на колегії, але в закритому режимі.

Нагадаємо, 18 червня міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив про невідповідність статистики щодо кримінальних злочинів в Україні реальній криміногенній ситуації в країні та зізнався, що така статистика занижується в середньому на 30%.

Читайте також:

У Донецьку серед білого дня розстріляли адвоката

Глава МВС зізнався, що в Україні приховуються 30% злочинів

У Києві зріс рівень злочинності

Мера кримського містечка розстріляли через земельне питання

ВідеоВ Україні майже кожен другий злочин залишається нерозкритим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: