В Україні металургійна галузь ледь виживає (відео)

Вітчизняні металургійні підприємства скоротили обсяги виробництва в середньому в 5 разів: комбінати зазнають колосальних збитків, а трудові колективи на межі безробіття.

Докладніше - на відео.

Металургійна галузь до нинішньої промислової кризи була основним джерелом валютних надходжень у бюджет України. Тепер ризикує перейти в аутсайдери.

У вересні Алчевський металургійний комбінат корпорації "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД), Маріупільський металургійний комбінат (ММК) ім. Бойко, а також "Донецьксталь - металургійний завод" концерну "Енерго" спрацювали "в мінус" і почали зупиняти виробництво. Не кращі справи в "Азовсталі" Ріната Ахметова. У жовтні ще гірше - зупинено більше половини доменних печей, майже вдвічі скорочене виробництво.

Металургійний комбінат
УНІАН
Обсяги виробництва скоротилися в середньому в 5 разів
Галузь "поклали" глобальні фінансові проблеми, які зробили попит неплатоспроможним, а також перевиробництво. "У металургів забиті склади. Обвалилися і суміжні ринки, ті ж будівельники, машинобудівельники", - нарікає перший заступник генерального директора - головний інженер ВАТ "ММК ім. Бойка" Сергій Матвієнков.

Однак про масові звільнення ще не оголосив жоден виробник. "Здалеку" почав тільки голова ради директорів корпорації ІСД Сергій Тарута. Днями він повідомив, що власники металургійних підприємств планують на третину скоротити кількість працівників. А генеральний директор Федерації працедавців України Володимир Грищенко заявив, що через півтора-два місяці в Україні може з'явитися до 500 тис. нових безробітних.

Коли закінчиться промислова криза – прогнозувати не береться ніхто. Металургі чекають на 15 листопада – тоді в Америці мають зустрітись глави 20 країн для вирішення світової кризи.


ВідеоМеталургія ледь виживає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: