Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні можуть створити новий орган військової юстиції

Орган виконуватиме низку функцій, пов'язаних з військовим правом.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос з депутатом Андрієм Кожем'якіним розробили проект нового органу - Державного бюро військової юстиції.

Про це Матіос написав у матеріалі для "Дзеркала тижня".

Військовий прокурор і голова комітету ВР з питань правоохоронної діяльності представлять законопроект про створення бюро вже 29-30 травня на міжнародній конференції Reforming Military Justice System in Ukraine: the current state and prospects у Харкові. На захід приїдуть експерти більш ніж із десяти країн, аби дати оцінку проекту.

За словами Матіоса, створення Державного бюро військової юстиції необхідне через низку чинників: тривалі бойові дії на Сході, урегулювання правових норм введення миротворчої місії, відмова військових сприймати розслідування цивільними органами, правова оцінка загрози для міжнародного миру. Також бюро виконуватиме функцію представництва інтересів військових у судах.

Нагадаємо, упродовж минулої доби, 19 травня, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася складною та контрольованою. На всій лінії зіткнення тривали інтенсивні бойові дії, зокрема біля Донецької фільтрувальної станції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції