В Україні на 30% збільшилась кількість тяжких злочинів

За 7 місяців правоохоронці зареєстровали 299,8 тис. злочинів, що на 28,2% більше, ніж 2009 року. На аналогічний відсоток збільшилась кількість тяжких та особливо тяжких злочинів.

В Україні за 7 місяців зареєстровано на 28,2% більше злочинів, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Зима.

"Упродовж 7 місяців поточного року органами МВС зареєстровано 299,8 тис. злочинів, що на 28,2% більше, ніж торік, на аналогічний відсоток збільшилась кількість тяжких та особливо тяжких злочинів", - зазначив Зима.

Також він додав, що на 46,1% збільшилась кількість злочинів середньої тяжкості. Водночас він констатував зменшення кількості умисних вбивств на 8,5%, тяжких тілесних ушкоджень на 11,9%, розбоїв на 25%, грабежів на 16%.

Збільшення кількості злочинів заступник міністра пояснює двома причинами: більш ретельним ставленням органів МВС до реєстрації злочинів та зменшенням минулого року суми крадіжки, після якої наступає кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, 18 червня міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив про невідповідність статистики щодо кримінальних злочинів в Україні реальній криміногенній ситуації в країні та зізнався, що така статистика занижується в середньому на 30%.

Також в Україні за перше півріччя 2010 року погіршилась статистика розкриття злочинів.

Читайте також:

В Україні майже кожен другий злочин залишається нерозкритим

У Києві зріс рівень злочинності

Глава МВС зізнався, що в Україні приховуються 30% злочинів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: