Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні на державному рівні почнуть фінансово стимулювати винахідників

Проект поки що експериментальний і триватиме до кінця 2019 року.

Кабмін України ухвалив рішення про запуск експериментального проекту – Фонду державного стимулювання винахідництва.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, яке ініціювало проект.

Згідно з проектом, будуть впроваджені механізми фінансування створення і подальшого використання винаходів, розробок, корисних моделей та інших результатів інтелектуальної та творчої діяльності. Мінекономрозвитку здійснюватиме конкурсний відбір проектів. Експериментальний проект триватиме до 31 грудня 2019 року.

Фінансування буде відбуватись за рахунок коштів Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, які формуються надходженнями від зборів, пов’язаних з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Очікується, що проект сприятиме покращенню інвестиційного клімату та впровадженню ефективного механізму підтримки та захисту об’єктів права інтелектуальної власності в Україні.

Нагадаємо, українська команда здобула "золото" міжнародного турніру геніїв у США. А разом із ним - ще дві "бронзи" та дві почесні відзнаки. Українські школярі вразили міжнародне журі цілком дорослими винаходами та революційними технологіями. Серед розробок - папір із опалого листя та унікальний засіб для очищення ґрунтів. 

ВідеоУкраїнець став світовою знаменитістю, бо друкує будинки на 3D-принтері

Енергоефективність хати підкуповує, бо вона друкується, як одна деталь - без усіляких швів та щілин. Будинок незалежний од зовнішніх джерел тепла, електроенергії та води. Для обігріву взимку цілком достатньо сонячної енергії. Так само, як і для охолодження влітку. Друк такої однокімнатної хати коштує 65 тисяч доларів. І це вже з усіма вигодами і меблями.

Українець став світовою знаменитістю, бо друкує будинки на 3D-принтері

Залиште свій коментар

Вибір редакції