В Україні на грип захворіли майже мільйон людей

Попри те, що влада заявляє, що пік захворюваності на грип в Україні минув, кількість хворих продовжує збільшуватися.Більше трьохсот людей знаходиться в реанімації.

Міністерство охорони здоров'я підтверджує 144 випадки смерті від грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій за станом на 7 листопада.

Кількість хворих наближається до мільйона людей.

Зокрема, з 144 випадків смерті 61 зафіксовані у Львівській області, 22 - в Івано-Франківській, 17 - в Тернопільській, 14 - в Чернівецькій, 6 - у Хмельницькій.

Крім того, по 4 - у Волинській і в Рівненській, 3 - у Київській, по 2 - у Закарпатській, Вінницькій та Києві, і по 1 - у Криму, Донецькій, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Черкаській областях.

У цілому, починаючи з 29 жовтня, на грип і ГРВІ захворіло 936804 осіб, у тому числі за останню добу 65813 людей . У стаціонарі перебуває 43762 особи, в тому числі в реанімації - 345 осіб.

Епідеміологічний поріг перевищено в 15 областях та місті Києві. У Києві зареєстровано 58 036 хворих на грип і ГРВІ.

Незважаючи на те, що число хворих зростає з кожним днем, президент України Віктор Ющенко заявив, що пік захворюваності на грип на заході України минув.

У свою чергу прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко зазначила, що деякі ЗМІ в Україні безпідставно нагнітають паніку у зв'язку з епідемією грипу.

Читайте також:

Тимошенко вимагає заборонити рекламу ліків на телебаченні

Епідемію грипу оголошено вже й на Луганщині

Ющенка поквапили з виділенням мільярда на боротьбу з грипом

Тимошенко поїхала у карантинне Закарпаття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: