В Україні на кожне робоче місце припадає по сім безробітних

Водночас, кількість незайнятих українців, які перебували на обліку в Держслужбі зайнятості, з початку року зменшилася на 42%.

В Україні на 10 робочих місць претендує 71 людина. Про це повідомили в Державному комітеті статистики України.

При цьому, згідно з повідомленням Держкомстату, кількість незайнятих українців, які перебували на обліку в Державній службі зайнятості, з початку року зменшилася на 42% - до 536,7 тисяч осіб (на 1 січня 2009 року – 930 тисяч осіб), порівняно з жовтнем – збільшилася на 2%.

На 1 грудня потреба підприємств у працівниках на заміщення вакантних посад становила 75,4 тисяч осіб (на 1 січня 2009 року – 86,5 тисяч осіб).

Варто зазначити, що в Україні спостерігається тенденція до зростання безробіття. Так, у листопаді кількість безробітних, які перебували на обліку Державної служби зайнятості, збільшилася на 10,4 тисяч людей.

Загальна кількість безробітних у листопаді збільшилася на 3,8 тисяч, до 512,2 тисяч, з яких понад 400 тисяч отримали фінансову державну допомогу.

Це перший сплеск безробіття з березня 2009 року, коли почався тривалий період її зниження: за березень-жовтень кількість безробітних громадян, що знаходяться на обліку у ДСЗ, скоротилася майже в два рази - на 388,2 тисяч людей.

Читайте також:

Зарплати українців за рік впали на 10%

Середня зарплата в Києві впала на 40%

Майже всі українці вважають себе постраждалими від кризи

В Україні знову подорожчають сигарети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: