Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні набирає обертів нове хобі, в якому потрібно бігати та збирати сміття

Професійних збиральників сміття такі люди дивують.

10 мільйонів тонн сміття без урахування окупованих територій - таку кількість побутових відходів захоронено торік. Іще щороку виявляють 30 тисяч несанкціонованих звалищ. Одні свідомо засмічують землю, інші - свідомо її прибирають. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

З четвертої ранку  жінки-прибиральниці з  мітлами у руках ретельно  вичищають парк Шевченка.  Від восьми жінок залежить чистота  комунальної території центру Києва. Фактично в той час, як ці жінки  завершують прибирати, на своє полювання виходить Юрій Жуков. Спортивний одяг, кросівки.  Розминка спочатку у лІфті, потім на вулиці - так він готується до пробіжки. А в руках великий пакет.

Під час пробіжки прихопити із собою кілька  кілограмів чужого сміття - це плогінг, нове хобі  родом зі Швеції. Юрій цього літа захопився цим. "Я вірю, що за 20-30 разів я вичищу  цю територію. У мене є план за рік-два зібрати тонну сміття і очистити ділянку", - каже він.

Ірина   Снітко за  час роботи прибиральницею  назбирала непотребу камазів на три. Жінка   вже автоматично і поза зоною своєї відповідальності нахиляється за чужими відходами. Але такі люди, як Юрій, її дивують. "Самі насмітили і самі прибирають", - каже вона.

Юрій  сподівається, що  територію пляжу, вичищену ним, відпочивальники більше не засмітять.  Ірина, з огляду на досвід, у це не вірить. Хоча зізнається, що смітити стали менше. У центрі Києва.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

ВідеоБіжи і збирай сміття: в Україні набирає обертів нове хобі - плогінг

10 мільйонів тонн сміття без урахування окупованих територій - таку кількість побутових відходів захоронено торік. Іще щороку виявляють 30 тисяч несанкціонованих звалищ. Одні свідомо засмічують землю, інші - свідомо її прибирають. ТСН поцікавилася ставленням до непотребу тих, для кого прибирати - робота, і хто це чинить із доброї волі. 

Біжи і збирай сміття: в Україні набирає обертів нове хобі - плогінг

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції