В Україні набув чинності закон про припинення дії договору про "дружбу" з РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Народні депутати України 6 грудня 2018 року схвалили припинення дії цього договору.

Закон про припинення з 1 квітня 2019 року дії договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією набрав чинності 12 грудня.

Народні депутати України 6 грудня 2018 року схвалили припинення дії цього договору, а 11 грудня він був опублікований в газеті "Голос України".

Як зазначається в законі, припинення дії договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ звільняє Україну від будь-якого зобов'язання по його виконанню і не впливає на права, зобов'язання чи правове становище України, що виникли в результаті виконання договору до припинення його дії у відповідності зі статтею 70 Віденської конвенції про право міжнародних договорів.

ВідеоДна вже досягли: чим українцям загрожує припинення договору про дружбу з Росією

Верховна Рада ухвалила закон про припинення дії договору про дружбу, партнерство та співпрацю між Україною та РФ. Про необхідність такого кроку говорили ледь не від початку збройної агресії Путіна в Криму, потім під час прямої війни на Донбасі, але дипломати та юристи аргументовано просили цього не робити. Пояснювали шкодою інтересам України в міжнародних судах. 

Дна вже досягли: чим українцям загрожує припинення договору про дружбу з Росією

Нагадаємо, 3 грудня президент України Петро Порошенко звернувся до Верховної Ради з нагальною вимогою розірвати договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.

6 грудня парламент вирішив припинити дію договору про дружбу з Росією. Відповідне рішення підтримали 277 народних депутатів. 10 грудня Порошенко підписав закон.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції