В Україні нарешті з'явилися бланки закордонних паспортів

Консорціум "ЄДАПС", котрий виготовляє паспорти, відвантажив більше 23 тисяч бланків закордонних паспортів після того, як з ним розрахувалося Держказначейство.

Консорціум "ЄДАПС" відвантажив на адресу МВС України 23 тисячі 896 паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

"Документи були направлені по всіх 38 підрозділах Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України", - повідомили в прес-службі консорціуму.

Відвантаження відновилася після перерахування 8 лютого Державним казначейством України 12,2 млн грн у рахунок оплати заборгованості за вже відвантажені в листопаді-грудні 2009 року документи.

Нагадаємо, наприкінці січня виникла проблема з видачею закордонних паспортів і водійських посвідчень через відсутність бланків цих документів.

4 січня консорціум ЄДАПС, виробник паспортів, водійських посвідчень та інших документів, заявив, що змушений зупинити роботу через те, що припинив отримувати кошти від уряду. Компанія звинуватила першого віце-прем'єра Олександра Турчинова у розкраданні державних коштів.

У Кабінеті міністрів заяву ЄДАПС про призупинення роботи назвали провокацією і шантажем.

13 січня керівник МВС Юрій Луценко заявив, що у міністерстві докладають зусиль, щоб позбавити компанію статусу монополіста на ринку виготовлення закордонних паспортів в Україні. За його словами, виготовляти ці документи вже зголосились декілька іноземних компаній, зокрема, з Німеччини, Ізраїлю та Італії.

Читайте також:

В чергу за паспортами і правами вишикувалися 100 тисяч українців

В Україні зупинили виготовлення закордонних паспортів

Луценко пообіцяв закордонний паспорт всім і кожному

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: