В Україні не буде горілки дешевшої за 14 гривень

Пляшка горілки не може коштувати менше 14 гривень, коньяк 3-річної витримки – 25 грн. за 0,5 л, коньяк "п`ять зірок" – мінімум 32 грн.


Державна податкова адміністрація України в м. Києві попереджає виробників і споживачів лікеро-горілчаної продукції про те, що мінімальна ціна горілки в магазинах не може бути нижче за 14 грн., коньяку 3-річної витримки – 25 грн. за 0,5 л, коньяк "п`ять зірок" – мінімум 32 грн.

Як повідомили у прес-службі ДПАУ в м. Києві, такі ціни встановлено згідно з постановою Кабінету міністрів України від 30 жовтня 2008 р. № 957 "Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види напоїв вітчизняного виробництва".

Згідно з постановою, оптово-відпускні ціни за літр 100-процентного спирту встановлюються на рівні 58,33 грн., у роздріб – 70 грн.

Рівень мінімальних цін має розраховуватися з урахуванням собівартості продукції та сплати всіх податків.

"Сьогодні в ціні пляшки горілки місткістю 0,5 л лише податки (акциз і ПДВ) становлять 5,16 грн., а це більше половини загальних витрат на виробництво одиниці продукції. Наявність в роздрібній торгівлі горілки по 7-10 грн. за 0,5 л свідчить про її сумнівну якість, а також неповну сплату податків і зборів ", - сказано в повідомленні прес-служби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: