В Україні новий телеканал

Розпочав мовлення "Перший громадський канал", створення якого ініціював голова Держкомтелерадіо Прутнік.

Едуард Прутнік
Lenta.ru
Едуард Прутнік.
В Україні розпочав мовлення "Перший громадський канал”, ініціатором створення якого виступив голова Держкомтелерадіо Едуард Прутнік.
 
Програма телеканалу складається поки лише зі щоденного інформаційного випуску. Раніше оголошувалося про наміри створення цього мовника під назвою "Мегаканал”.
 
До колективу телеканалу належить багато колишніх працівників "Інтера”, в тому числі його директор Людмила Король та ведуча інформаційної програми "Час країни” Світлана Леонтьєва.
 
Водночас, за формою власності – це об‘єднання державних обласних телерадіокомпаній, котрі “існували під дахом Держтелерадіо”. Прутнік, не вдаючись до подробиць, говорить, що про створення каналу в класичному розумінні не йдеться, але обіцяє якісний конкурентоздатний продукт. 

Деякі експерти вважають, що ініціатори "Першого громадського” збираються піти не західноєвропейським шляхом, а застосувати досвід російського ОРТ.
 
Стосовно суспільного значення цього проекту, то, наприклад, телепродюсер Лаврентій Малазонія скептичний. За його словами, попри назву "громадський”, каналові поки що далеко до справжнього громадського телебачення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: