В Україні новий виборчий блок

Його створюють Всеукраїнська Чорнобильська народна партія "За народний добробут та соціальний захист народу", Партія відродження села та "Україна Соборна".

Василь Гладкий
УНІАН
Лідер Чорнобильської народної партії Василь Гладкий.
Всеукраїнська Чорнобильська народна партія "За добробут та соціальний захист народу", Партія відродження села й партія "Україна Соборна" домовилися створити виборчий блок на позачергові вибори Верховної ради України.

Про це на прес-конференції повідомили перший заступник голови Чорнобильської народної партії Василь Гладкий і керівник головного секретаріату партії Микола Ісаєв.

"Ми будемо брати участь у цих виборах. Ми будемо брати участь в них у блоці, з нами будуть брати участь Партія відродження села, партія "Україна Соборна" і низка громадських організацій", - сказав Ісаєв.

З його слів, ці політичні сили 5 липня створили громадсько-політичне об'єднання "Український народний блок", що повинне стати основою для створення блоку.

Представники Чорнобильської народної партії впевнені в проходженні своєї політичної сили в Раду. "У нас є всі шанси перебороти 3% бар'єр", - сказав Гладкий.

У той же час, зі слів Ісаєва, партії буде складно боротися з такими потужними конкурентами, як Партія регіонів, блок партій "Наша Україна - Народна самооборона", Блок Юлії Тимошенко. "Вони зібрали великий капітал, і у зв'язку з цим нам буде складно з ними змагатися", - відзначив Ісаєв.
На думку представників партії, уже на нинішньому етапі з боку певних політичних сил проходить підготовка до фальсифікації результатів виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: