В Україні обсяг хабарів склав 35 млн грн в 2009 році

МВС зафіксувала обсяг хабарів у розмірі 35 млн грн. Найбільш корумпованою є земельна сфера, де зафіксовані найбільші розміри хабарів.

В Україні обсяг хабарів в 2009 році склав 35 млн грн. Про це на прес-конференції заявив начальник відділу головного управління з боротьби з організованою злочинністю МВС Тарас Мартиненко.

Він повідомив, що найбільш корумпованою є земельна сфера, де зафіксовані найбільші розміри хабарів. Зокрема, найбільший хабар, який отримав державний посадовець в 2009 р., складав 6 млн грн. А найбільша сума вимагання хабара - 24,4 млн грн. Найбільш корумпованим регіоном з точки зору зловживань у земельній сфері є Крим.

Він заявляє про невисокий відсоток покарання за отримання хабара. За його словами, лише 50 посадовців торік отримали реальні терміни покарання у вигляді ув'язнення за хабарництво у земельній сфері.

В свою чергу урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики Юрій Сухов наголосив, що сьогодні суди досить лояльно ставляться до корупціонерів. "Судова система адекватно не реагує на корупційні прояви", - сказав він.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що в Києві не засудили за хабарництво жодного великого чиновника. "Я не пам'ятаю жодної успішно завершеної в суді справи про хабарі київським чиновникам!", - сказав міністр.

Разом із тим, глава МВС уточнив, що міліція свою справу з виявлення хабарників робить. Правоохоронці затримують підозрюваних при одержанні хабарів, готують матеріали про службові злочини, а потім за законом передають їх у прокуратуру.

Читайте також:

Луценко поскаржився, що не може посадити жодного з київських хабарників

Генпрокуратура завершила слідство у справі екс-судді Зварича

Заступники Черновецького взяли на поруки підозрюваного в хабарі чиновника

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: