У Києві офіційно підтверджено другий випадок "свинячого грипу"

У 39-річного чоловіка, який повернувся до Києва з Індонезії, виявили штам вірусу грипу A/H1N1.

Міністерство охорони здоров'я підтвердило другий випадок захворювання громадянина України на вірус грипу A/H1N1 (так званий "свинячий грип").

Вірус виявлений у 39-річного чоловіка, який тимчасово проживає у Києві. На початку серпня він повернувся до України з Балі (через Сінгапур), літаком рейсом зі Стамбула.

Через кілька днів після повернення у чоловіка піднялася температура, почався сухий кашель та озноб. Він звернувся по допомогу та був госпіталізований до Київської міської клінічної лікарні №7.

На рентгенологічному дослідженні була виявлена пневмонія. Після проведення низки досліджень, Лабораторія вірусології та СНІДу встановила наявність у громадянина вірусу "свинячого грипу".

За даними МОЗ, серед інших відвідувачів Індонезії звернень по медичну допомогу не було. Особи, які контактували з хворим, також за допомогою не звертались.

Раніше на території України було зафіксовано лише один випадок зараження на A/H1N1. Хворий – 24-річний молодик – прилетів до Києва зі США, де працював протягом тривалого часу.

Нагадаємо, 11 червня ВООЗ вперше більш ніж за 40 років офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв'язку зі стрімким поширенням грипу A/H1N1 у світі.

За даними медиків, більшість зареєстрованих випадків грипу зараз протікають в легкій і середньоважкій формах. Пацієнти, що заразилися на вірус, як правило, видужують повністю протягом тижня навіть без медичної допомоги.

Читайте також:

У Києві госпіталізована людина з підозрою на свинячий грип

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

Футбольна команда підхопила свинячий грип повним складом

Щодня у світі реєструються 2 тисячі хворих на свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: