В Україні оголошено найвищий рівень загрози епідемії грипу

В Україні підтверджено третій, найвищий рівень загрози епідемії грипу. Уряд готовий звернутися по допомогу до армії та МНС.

Україна визнала третій рівень загрози розповсюдження епідемії грипу в країні.

Про це повідомила прем`єр-міністр Юлія Тимошенко на нараді з обговорення епідемічної ситуації в західному регіоні.

За її словами, найближчим часом Україна матиме спеціальні лабораторії для виявлення вірусу грипу А/H1N1. В цілому їх планується купити 17 штук.

"Для того, щоб вжити всіх необхідним заходів з набагато більшим запасом міцності і ресурсів, які необхідні для того, щоб не допустити поширення цього захворювання, ми визнали сьогодні початок цієї епідемії як третій рівень загрози", - сказала Тимошенко.

"Ми виділятимемо найбільший обсяг ресурсів, який передбачений, і запроваджувати всі організаційні дії, які відповідають саме такому рівню небезпеки", - сказала вона.

Прем`єр також додала, що уряд залучає до боротьби з епідемією всі міністерства і відомства. "Якщо треба - ми звертатимемося за додатковою допомогою до армії і МНС. Але тільки в тому разі, якщо буде потреба", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, у ВР зареєстровано проект постанови про звільнення двох міністрів - міністра з питань надзвичайних ситуацій Володимира Шандри та міністра охорони здоров’я Василя Князевича через епідемію грипу в Україні.

Відповідний проект постанови про відповідальність за бездіяльність і недбалість щодо створення загрози життю та здоров’ю населення внаслідок поширення свинячого грипу в Україні зареєстрував депутат від Партії регіонів Валерій Бондик.

Міністерство охорони здоров'я України оголосило про початок епідемії каліфорнійського грипу A/H1N1 в країні.

За останніми офіційними даними, від свинячого грипу в Україні померли чотири людини, в 11 осіб цей діагноз підтверджено, а ще тисяча хворих - під підозрою.

Кількість померлих та хворих від грипу та ГРЗІ в західних областях продовжує збільшуватися. За останніми данними, в Львівській області зареєстровано 14 смертей від грипу, в Івано-Франківській області - 6 летальних випадків.

Читайте також:

За епідемію грипу ПР звільнить двох міністрів

Україна витратить 3 мільярди на боротьбу з епідемією грипу

Кількість померлих від епідемії грипу на Львівщині збільшилася до 14 людей

Україна попросить світ про гуманітарну допомогу від епідемії грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: