Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні, окрім п’яти областей, частково запустили електрички

В Україні, окрім п’яти областей, частково запустили електрички

Рішення про відновлення приміського сполучення ухвалюється на місцевому рівні.

Від 1 червня в Україні відновили курсування 439 приміських поїздів. Найбільше – на Півдні країни. Про це розповів в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.

У філії "Донецька залізниця" почнуть курсувати 38 поїздів, "Львівська залізниця" — 30 поїздів, "Одеська залізниця" — 84 поїзди, "Південна залізниця" — 156 поїздів, "Придніпровська залізниця" — 22 поїзди, "Південно-Західна залізниця" — 109 поїздів.

Водночас "Укрзалізниця" не запустила електрички у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій областях. У Хмельницькій області є дозвіл курсування тільки на двох напрямках: Жмеринка — Гречани та Хмельницький — Волочиськ. Рішення про послаблення ухвалюють місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, і вони своїх рішень про можливість відновлення руху не надали.

Перевізник закликав громадян бути свідомими та виконувати рекомендації щодо проїзду під час карантину – дотримуватись дистанції, вдягати маску і нікуди не їхати, якщо маєте симптоми ГРВІ.

Нагадаємо, у травні керівництво "Укрзалізниці" заявило, що відновлення роботи приміського транспорту у повному обсязі опинилося під загрозою через те, що перевізник недоотримав відшкодування від місцевих бюджетів за проїзд пільговиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції