В Україні ошукали покупців iPhone через Інтернет на 50 тисяч грн

Кілька покупців iPhone через Інтернет-сайт aukro.ua були ошукані злодіями на 50 тисяч гривень. Міліція поки не порушувала справу.

В Україні розгорається великий Інтернет-скандал: вісім покупців відомого віртуального аукціону aukro.ua заявляють, що їх ошукали майже на 50 тисяч гривень при купівлі iPhone.

"Це був перший і останній раз, коли я звернувся на інтернет-аукціон, - розповів нам постраждалий киянин Євген Романов. - Усе почалося з того, що я захотів купити 14-річному синові iPhone-3. Перерахував 2200 грн. (Це в три рази дешевше, ніж на столичному радіоринку) на зазначений на інтернет-аукціоні рахунок, але продавець зник ".

Інший покупець, житель Херсона Сергій М., нам повідомив, що замовив на цьому аукціоні п'ять iPhone-4 (за ціною 5260 грн. За штуку), щоб потім перепродати.

"Перерахував 26 тисяч 300 гривень, але продавець перестав відповідати на дзвінки, - розповів нам Сергій. - Через свої канали я вирахував, що людина, можливо, що має відношення до цієї афери, живе у Дніпропетровській області. Поїхав туди. Там через паркан приватного будинку зі мною спілкувалася жінка, яка сказала, що ніякого відношення до інтернет-аукціонів не має ".

Вікторія З., за адресою якої прописаний продавець, говорить, що вона вже теж звернулася до міліції. "Я не знаю, чому звинувачують нашу сім'ю", - сказала вона.

Прес-служба ТОВ "Аукро-Україна" нам повідомила, що служба безпеки аукціону про цю ситуацію знає. "Міліція встановлює всі обставини. Ми введемо з 30 вересня компенсацію покупцям у випадку недобросовісності контрагента. Яка це буде сума, поки вирішується", - сказала нам піар-менеджер "Аукро-Україна" Олена Коробка. "Це перший випадок у нашій практиці, - розповів слідчий криворізького райвідділу Дмитро Асанченко. - Поки кримінальну справу не порушено, перевіряємо".

У міліції говорять, що випадки шахрайства на інтернет-аукціонах в Україні були, але такий масштабний - вперше.

Організатори аукціонів радять покупцям не спокушатися на низькі ціни дорогих товарів і звіряти дані продавця, зазначені в інтернеті, з даними картки, на яку перераховуються гроші.

"Якщо є розбіжності в прізвищах, ініціалах - краще не ризикувати. Також важливо зберігати документи, що доводять перерахування грошей", - говорить Коробка. За її словами, якщо виникають сумніви в чесності продавця, завжди можна звернутися в службу безпеки інтернет-аукціону за додатковою інформацією.

Читайте також:

Поліція допитала Стіва Джобса у справі про крадіжку прототипу iPhone 4

Споживачам не рекомендували купувати iPhone4

Стів Джобс порадив шульгам не тримати iPhone 4 лівою рукою

Apple презентувала новий смартфон iPhone 4

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: