В Україні перевірять контори, що продають дипломи та реферати

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник дав завдання МВС перевірити контори, які займаються написанням дипломів та рефератів.

В Україні збираються організувати перевірку фірм, що пропонують послуги з написання курсових, дипломних робіт, дисертацій та рефератів.

Про це міністр освіти і науки України Дмитро Табачник заявив на прямій лінії в "Комсомольській правді в Україні".

"Ми зараз встановлюємо контакти з МВС, щоб провести перевірку фірм, які дають ці оголошення", - заявив міністр.

Розповідаючи про способи боротьби з такою проблемою, Табачник наголосив, що необхідно зробити захист диплома або курсової більш публічним.

"Боротися з цією катастрофою можна тільки одним шляхом - зробити захист диплома або курсової роботи більш публічним, і тоді, як казав Петро I – "по речи дурь каждого видна". Адже людина, яка переписала роботу, часто безпорадна в обговоренні цього тексту", - наголосив міністр.

Щодо того, як міністерство буде боротися з оголошеннями, в яких пропонують написати диплом, дисертацію, реферати, Табачник відповів, що у виникненні таких структур деколи "винні і самі ректори, які в гонитві за кількістю студентів занадто розмили профіль своїх університетів".

"Зараз технічні вузи готують юристів та менеджерів, педвузу - ботаніків і фахівців з паркового дизайну. Наводячи порядок в ліцензійній роботі та акредитації, я буду домагатися того, щоб педагогічні вузи готували вчителів, а технічні - інженерів ", - зазначив він.

Нагадаємо, перевірки Головдержслужби України показали, що з 300 чиновників, призначених президентом та Кабміном, 10-15 надають фальшиві документи про себе.

Читайте також:

Міносвіти: три чверті світової літератури в підручниках буде російською

Цього року випускники вишів отримають єврододаток до дипломів

Табачник хоче повернути в школи російську літературу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: