Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні підбивають підсумки вступної кампанії: абітурієнти з Києва та Львова - найрозумніші

Столиця стала лідером з математики та біології, а місто Лева – з української мови та історії.

В Українському центрі оцінювання якості освіти назвали міста–лідери за складеним ЗНО цього року, а також ті регіони, де тести провалили.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Найкращими на оцінюванні показали себе випускники шкіл Києва та Львова. Столиця стала лідером з математики та біології, а місто Лева – з української мови та історії.

Найнижчі результати з цих предметів показали випускники з Чернівецької, Закарпатської, Херсонської та Рівненської областей.

У центрі також повідомили, що на випускників 2018 року чекають нововведення. Наступного року ЗНО з української мови складатимуть усі випускники профтехучилищ і коледжів. Це дасть змогу оцінити рівень знань у цих навчальних закладах. Та найбільше змін відбудеться в тестах з іноземних мов. Їх розділять на два рівні – Б1 та Б2. Перший будуть складати школярі неспеціалізованих навчальних закладів. Другий - учні шкіл, де іноземну мову вивчають поглиблено. Англійську у вигляді ЗНО доведеться складати всім вступникам до магістратури.

ВідеоМіністр освіти Лілія Гриневич пояснила причини скандалу з подачею документів до ВНЗ

Раніше стало відомо, що за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року 285 осіб отримали 200 балів з одного предмета - найвищу оцінку, яку можна отримати за тести.

Залиште свій коментар

Вибір редакції