В Україні підвищено виплати при народженні дитини

Частина допомоги в розмірі 9 прожиткових мінімумів виплачується відразу, а частина, що залишилася,

Верховна рада встановила виплати при народженні 1-ої дитини 22 прожиткових мінімуми для дітей до 6 років (зараз - 13 904 гривні), 2-ої дитини - 45 (зараз - 28 440 гривень), 3-ої й наступних - по 90 (зараз - 56 880 гривень).

За прийняття загалом законопроекту проголосував 321 депутат, при 226 мінімально необхідних.

Рада встановила, що частина допомоги в розмірі 9 прожиткових мінімумів виплачується відразу, а частина, що залишилася, щомісяця протягом 12 місяців на першу дитину, 24 місяців - на другу, 36 місяців - на третю й наступних.

Крім того, парламент установив, що виплата допомоги припиняється у випадках позбавлення одержувача батьківських прав, тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання, припинення опіки або звільнення опікуна від уповноважень стосовно конкретної дитини, нецільового використання коштів і незабезпечення одержувачем належних умов утримання й виховання дитини.

Як відомо, у березні 2008 року уряд підвищив виплату при народженні першої дитини до 12,24 тисяч гривень, другої - до 25 тисяч гривень, третьої й наступних - до 50 тисяч гривень.

Відповідно до закону про підвищення соціальних стандартів, прийнятого Радою 20 жовтня, з 1 листопада для дітей віком до 6 років прожитковий мінімум становить 632 гривні.

Читайте також:

Виборці Тимошенко сексуально більш активні, ніж виборці Ющенка

Росія виділить Україні кошти для допомоги постраждалим від грипу

Ізраїль засудив реєстрацію Ратушняка кандидатом у президенти

Українців не беруть до НАТО, бо вони усвідомлюють себе росіянами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: