В Україні планують акції протесту проти встановлення пам’ятника Сталіну

Віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду Борис Тарасюк засудив ініціативу запорізьких комуністів встановити пам’ятник Йосипу Сталіну.

Голова Народного Руху України, голова Комітету ВР з питань європейської інтеграції, віце-прем’єр-міністр опозиційного уряду Борис Тарасюк засудив ініціативу запорізьких комуністів встановити пам’ятник Йосипу Сталіну. Лідер НРУ також зазначив, що підтримка вищезгаданої ідеї Віце-прем’єром Володимиром Семиноженком є черговим прикладом порушення теперішньої владою українського законодавства і рішень судів.

Про це повідомили в прес-центрі НРУ.

Він нагадав, що у січні п.р. Київський апеляційний суд визнав радянських керівників, зокрема, і Йосипа Сталіна, винними у геноциді українського народу 1932-1933 років. "Вони винні у смерті сімох братів і сестер мого батька на Житомирщині, які померли, будучи дітьми, під час Голодомору", - додав Тарасюк.

Народний депутат заявив, що демократичні сили, в тому числі, і Народний Рух України, застосують всі законні методи, включно із протестними акціями, щоб не допустити встановлення пам’ятника кату українського народу. "Ми також будемо апелювати до міжнародних структур, які мають чітке визначення злочину комунізму і комуністичних режимів", - сказав він.

Читайте також:

Влада Запоріжжя не виділила землю під пам'ятник Сталіну

В Україні до 9 травня з’явиться пам’ятник Сталіну

У Москві відмовилися святкувати День Перемоги зі Сталіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: