Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні створять єдиний квиток для подорожей автобусом, залізницею і літаком

З метою недопущення будь-яких махінацій буде використовуватись технологія блокчейну.

2018 року Міністерство інфраструктури планує запустити наскрізний квиток для подорожей автобусом, залізницею та літаком. Про це заявив міністр відомства Володимир Омелян в ефірі телеканалу Громадське.

Зазначається, що з метою недопущення будь-яких махінацій буде використовуватись технологія блокчейну.

"Наша кінцева мета — щоб ви на своєму телефоні могли відкрити додаток, який визначить вашу геолокацію, і ввести точку призначення, наприклад, Київ чи Відень. І програма показала вам маршрути кількома транспортами", — каже Омелян.

Для запуску такого додатку також збираються створити єдиний реєстр перевізників, до якого можуть долучитися різні компанії.

ВідеоНове підвищення цін від "Укрзалізниці": чи можливо заощаджувати на квитках

Українців попередили - слід готуватися до росту цін на залізничні квитки вже навесні 2018 року. А ще одне підвищення вартості проїзду чекає на нас трохи згодом. Залізничники виправдовуються, мовляв, підвищувати ціни змушені – і паливо дороге, і вагони та колії ремонтувати недешево. Якщо зростання цін - неуникне, варто знати про кілька корисних лайфхаків, які допоможуть заощадити ваші гроші під час мандрівок залізницею.

Нове підвищення цін від "Укрзалізниці": чи можливо заощаджувати на квитках

Нагадаємо, українців попередили, що слід готуватися до весняного зростання цін на залізничні квитки. Вартість може зрости вже від 1 квітня. В "Укрзалізниці" повідомили, що протягом 2018 року ціни підвищуватимуть двічі й обидва рази на 10-12% - навесні та восени. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції