Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні планують закрити частину в'язниць і створити приватні СІЗО

Усе через недостатнє фінансування.

В українських в'язницях нині відбуває покарання близько 55 тисяч осіб. А обслуговує їх майже 30 тисяч. Цього забагато, вважають у міністерстві юстиції. Тому через недофінансування за кілька років старі в'язниці очікує масове закриття й скорочення персоналу, а також можливість роботи приватних СІЗО. Які зміни очікують пенітенціарну систему найближчим часом, про це у сюжеті ТСН.19:30.

На території Бучанської колонії на Київщині усе підметено і пофарбовано. Але його старовини, зношеності та застарілості не приховати. І хоч у приміщеннях є вікна, які відчиняються, та світла в них мало, як і повітря. 

Найперше у будівлі одразу б'є в носа затхлий і неприємний запах. Перебувати всередині понад десять хвилин дуже складно - з'являється сильний головний біль. А в їдальні і на продуктових складах - їжа є, але протермінована.

Відео В Україні планують масове закриття в'язниць і скорочення персоналу

В українських в'язницях нині сидять близько 55 тисяч осіб, а обслуговує їх майже 30 тисяч. Це забагато. Таке сьогодні заявив міністр юстиції Денис Малюська під час поїздки до Бучанської колонії на Київщині. Які зміни очікують пеніцітиарну систему найближчим часом – у сюжеті.  

В Україні планують масове закриття в'язниць і скорочення персоналу

Саме цю колонію 28 листопада проінспектував міністр юстиції Денис Малюська. І це, каже міністр, далеко не найгірша тюрма в Україні. На всіх їх бракує грошей, тому й такі умови.

Відтак, у зв'язку з недостатнім фінансуванням, Денис Малюська пообіцяв в найближчі кілька років зменшити, як кількість колоній, так і кількість співробітників у них. Тоді, переконує посадовець, фінансів вистачатиме і на належне утримання, і гідну платню працівникам.

Упродовж цих років, він сподівається, створити також умови для роботи приватних колоній. У найближчі ж місяці в ув'язнених має з'явитися можливість спрощено надавати до Мін'юсту скарги. Серед іншого, переконує міністр, велику увагу приділять підготовці в'язнів до виходу на волю. Аби мінімізувати рецидиви.

Сергій Моргун

Залиште свій коментар

Вибір редакції