Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні планують зобов’язати облаштовувати громадські туалети в усіх супермаркетах

Наразі в чинних нормах прописана необхідність їх встановлення лише у великих гіпермаркетах та ТРЦ.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує внести зміни до Державних будівельних норм (ДБН), зобов’язавши облаштовувати громадські туалети в усіх продуктових магазинах.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

"Здавалося б, таке незначне, але важливе питання – туалети для відвідувачів в супермаркетах та великих продуктових магазинах. Сьогодні у діючих ДБН прописана необхідність їх проектування лише у таких непродовольчих закладах, як ТРЦ, універмаги, великі магазини одягу чи взуття. Ми хочемо зробити це обов’язковим і для продуктових магазинів, зокрема, великих супермаркетів та гіпермаркетів. Люди можуть провести до декількох годин, обираючи продукти в таких закладах, але тому що ця норма є не обов’язковою, то частіше за все туалети в них облаштовують тільки для персоналу. Зручність і комфорт повинні бути для всіх", - заявив заступник голови Мінрегіону Лев Парцхаладзе.

Ми підвищуємо зручність і комфорт для людей. Тому в нових змінах до ДБН щодо підприємств торгівлі вводимо обов’язкове...

Опубліковано Lev Partskhaladze Понеділок, 2 липня 2018 р.

Згідно із запропонованими змінами, громадські туалети для відвідувачів зобов’яжуть проектувати в супермаркетах, гіпермаркетах, гастрономах та великих продуктових магазинах з торговельною площею 2500 кв. м і більше із розрахунку 1 санітарний прилад на 600 кв. м торговельної площі.

Зазначається, що туалетні кімнати повинні бути роздільними для жінок та чоловіків, а також облаштовано універсальні кабінки для людей з інвалідністю.

Раніше Парцхаладзе повідомляв, що до ДБН планують внести зміни щодо обов’язкового облаштування велодоріжок та велосипедних смуг під час будівництва нових та реконструкції старих доріг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції