В Україні почали готувати магів

У Ведичній академії на Тернопільщині діти вчаться варити чар-зілля і керувати стихіями. Церква проти.

В Україні відкрилася школа для юних чарівників. Створили Ведичну дитячу академію рідновіри, які проповідують слов'янську дохристиянську віру. Вона знаходиться в с. Раштівці на Тернопільщині. "В академії дітей учать медитації, травництву, рукоділлю, зціленню руками, Родоладу (слов'янський фен-шуй), козацькому бойовому мистецтву та іншому, - розповіла ректор академії Оріяна Магур. - Все, що допоможе керувати своїм життям. Адже у звичайній школі, навчили, приміром, тригонометрії, а хіба вона допоможе створити сім'ю або захиститися від недругів?".

Восени був оголошений набір, і з 4 по 14 січня проходить перша сесія - за парти сіли 20 діток з усієї України. "Курс розрахований на п'ять років, на рік три сесії по 10 днів - у січні, травні та липні. Вартує навчання недорого, близько 150 грн за сесію з проживанням і харчуванням ", - пише "Сегодня".

В академію беруть хлопців шкільного віку. Молодшому - 7 років, а старшому - 14. До речі, навчаються не тільки діти з сімей рідновірів, є хлопці та християнської віри.

"Відомості про лікарські трави нікому не завадять, - говорить викладач з травоведення Боговида. - Взимку варимо напій сили зі спеціально зібраної трави. Приміром, кропиву, яка додає завзятості, збирають тільки в грозову погоду і з замовляннями. Кожна дитина бере по травичці, просить у неї, що йому хотілося б (миру в сім'ї, здоров'я тощо), потім все вариться у великому казані. Після чар-зілля випиваємо".

А хлопчиків виховують і у школі майбутніх козаків. "Крім козацького бойового мистецтва, вчимо керувати стихіями, читати думки суперника і розвивати екстрасенсорні здібності, які допоможуть взагалі уникнути бою", - викладач Твердислав. Щоправда, секрети він не розкриває.

Церква проти таких шкіл. "Це не віра, а профанація. Звичайно, добре, що вони вчать дітей фольклору, але небезпечно для юних умів, що вони переносять народні мотиви в категорію віри", - говорить керівник прес-служби УПЦ МП Василь Анісімов.

Читайте також:

Нардепи планують заборонити чаклунів та ворожок в Україні

Румунські відьми прокляли уряд, який зобов'язав їх платити податок

Чаклун-провидець став консультантом московської міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: