В Україні почали погано продаватися російські книжки

Агентство Росії з друку вказує на зниження продажів російських книг в Україні через кризу.

Федеральне агентство з друку й масових комунікацій Росії вказує на зниження продажів російських книг в Україні у зв'язку із кризою.

Про це казав заступник керівника агентства Володимир Григор'єв. При цьому він повідомив, що продаж книг скоротився через кризу не лише в Україні, а й в усьому світі.

"Природно, що в усьому світі динаміка продажу книг трохи впала за минулий рік", - сказав він.

Григор'єв не назвав цифр динаміки продажу російських книг в Україні. Він також повідомив, що в Росії в 2009 році скоротився продаж книг на 15% порівняно з першим півріччям 2008 року.

Григор'єв виразив надію на те, що до 2011 року продаж книг відновиться у зв'язку з тенденціями поступового виходу із кризи.

Крім цього він зазначив, затребуваність серед українських читачів книг російських авторів у зв'язку із проживанням росіян і українців в одному культурному просторі.

Нагадаємо, Віктор Янукович вважає надання Росії статусу почесного гостя на 6-й Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку таким, що сприяє поглибленню співробітництва між Україною й Росією.

Книжкову продукцію на виставці презентують 169 видавництв, у тому числі 30 іноземних видавництв із 10 країн (Росія, Білорусь, Болгарія, Ізраїль, Корея, Куба, Німеччина Польща, Туреччина, Угорщина). Уперше в історії проведення виставки-ярмарку введено статус її почесного гостя, що наданий Росії.

6-а Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок проходить із 18 по 21 серпня.

Читайте також:

Донбас повторно ухвалить програму розвитку російської мови

Скандальний ролик з гімном України залишився в ефірі

Гімн України переклали 14 мовами нацменшин (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: