Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні почали відновлювати занедбані газові родовища на Заході

Вже заплановано розвідку на шести покинутих родовищах.

Держпідприємство "Укргазвидобування" повідомило про початок роботи з дорозвідки газових родовищ на Заході України. 

"Для збільшення видобутку газу в західному регіоні "Укргазвидобування" активізує роботу з дорозвідки наявних родовищ", - зазначають там.

Як повідомляється, вже заплановано проведення розвідки на шести покинутих родовищах, в яких за радянських часів вже починали видобуток газу.

"Великий газ має повернутися в Західний регіон", - заявив директор з геологічних питань "Укргазвидобування" Мирон Кучер.

Задля збільшення видобутку газу у західному регіоні Укргазвидобування активізує роботу з дорозвідки існуючих родовищ, як...

Опубликовано Укргазвидобування 11 января 2018 г.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до України заходить хорватська компанія, яка буритиме газові свердловини. Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd підписала два контракти з "Укргазвидобування".

ВідеоСтокгольмський арбітраж відхилив претензії "Газпрому" до "Нафтогазу" на десятки мільярдів доларів

Російський монополіст намагався стягнути з України десятки мільярдів доларів упущеної вигоди за контрактом про постачання газу, що був укладений 2009 року. Суд відхилив вимогу сплатити 56 мільярдів доларів за кабальною умовою контракту "бери або плати" за останні 8 років. "Нафтогаз" сподівається виграти ще один позов і змусити "Газпром" доплатити за транзит газу Україною 16 мільярдів доларів.

Стокгольмський арбітраж відхилив претензії "Газпрому" до "Нафтогазу" на десятки мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції