В Україні подешевшають наркотики

Особливо впаде ціна на кокаїн, оскільки через кризу американці стали менше споживати цей наркотик.

Внаслідок економічної кризи міжнародні експерти констатують тенденцію падіння цін на наркотики у світі, в Європі та, зокрема, в Україні.

Про це заявив експерт Європейської комісії Хенк Хасман сьогодні на зустрічі представників митних служб країн Чорноморського регіону, яка проходить в Одесі.

Як пояснив експерт, сьогодні у світі спостерігається тенденція зниження вартості "якісних" наркотиків, зокрема, кокаїну.

За словами Хасмана, це пояснюється, насамперед, впливом світової економічної кризи та зменшенням обсягів споживання кокаїну у США.

”А тому в Європі на сьогодні молоді пропонують наркотики за зниженими цінами”, - зазначив експерт, додавши, що у країн Західної Європи сьогодні один грам коштує 15-25 євро.

”Якщо ціна має тенденцію зниження у Західній Європі, то вона повинна впасти й в Україні”, - запевнив Хасман.

У свою чергу, аташе з питань тероризму та організованої злочинності делегації Єврокомісії в Україні та Білорусі Бернард Богенспергер зазначив, що на сучасному етапі такі латиноамериканські країни, як Парагвай, Колумбія і Еквадор збільшують обсяг виробництва і постачання на нелегальні світові ринки кокаїну.

Водночас, за словами експерта, в Афганістані є тенденція зменшення виробництва опіуму і на його основі героїну.

”Але це не означатиме, що зменшуватимуться обсяги контрабанди наркотиків, Контрабандисти активно пристосовуються до умов світової економічної кризи, щоб активно пропонувати свій небезпечний товар”, - підсумував Богенспергер.

Читайте також:

В Україні через кризу стало більше вуличних злочинців

Басист Korn Філді вибачився за наркотики та алкоголь

Колишні наркомани відновлюють українське село

Депутати підвищили штрафи за вирощування маку й конопель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: