В Україні подорожчали телефонні розмови

З 18 травня змінюються тарифи на телекомунікаційні послуги для абонентів міст, райцентрів, сіл і селищ міського типу

Компанія "Укртелеком" ввела нові тарифи на абонентську плату фіксованого телефонного зв’язку.

"Відповідно до рішення Національної комісії з питань регулювання зв’язку України з 18 травня змінюються тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги для абонентів міст, райцентрів, сіл і селищ міського типу", - наголошується в повідомленні прес-служби компанії.

Для населення міст і райцентрів без почасової оплати місцевих телефонних розмов абонентська плата складає 27,02 грн. на місяць (тут і далі з ПДВ).

Для абонентів з почасовою оплатою розмір абонентської плати залежить від об’єму хвилин, що не тарифікуються, який вибере абонент. Так, при використанні абонентом пакету з включенням 200 хвилин, що не тарифікуються, абонентська плата складає 19,73 грн. на місяць, при цьому вартість кожної наступної хвилини розмови після використання 200 хвилин, що не тарифікуються, складає 5,4 коп.

Розмір абонентської плати, яка включає 400 хвилин, що не тарифікуються, складає 28,37 грн. на місяць, вартість хвилини розмови понад 400 хвилин - 4,32 коп.

Абонентська плата з 500 хвилинами, що не тарифікуються, складає 31,73 грн. на місяць, при цьому хвилина розмови понад ліміт в 500 хвилин коштуватиме 3,96 коп. Абонентська плата, яка включає 600 хвилин, що не тарифікуються, складає 34,13 грн. на місяць, а вартість хвилини розмови понад 600 хвилин - 3,6 коп.

Абоненти (фізичні особи) міст і райцентрів платять за послуги залежно від вибраного за письмовою заявою варіанту об’єму споживання місцевих телефонних розмов.

Абонентська плата для бюджетних організацій без почасової оплати місцевих розмов з 18 травня складає 27,02 грн. на місяць. Для небюджетних підприємств і організацій без почасової оплати - 40,57 грн./міс.

Для бюджетних організацій з почасовою оплатою абонплата складе 19,73 грн. на місяць, для небюджетних підприємств і організацій - 28,40 грн./міс. При цьому всі абоненти одержують 200 хвилин, що не тарифікуються, а вартість хвилини розмови понад ліміт складає 5,4 коп.

Для абонентів сіл і селищ міського типу (крім райцентрів) - як фізичних осіб, так і бюджетних організацій - без почасової оплати місцевих розмов абонентська плата складає 12,02 грн./міс., для небюджетних підприємств і організацій - 18,88 грн./міс.

Абонентська плата для фізичних осіб і бюджетних установ з почасовою оплатою місцевих розмов складає 10,51 грн./міс., для небюджетних - 16,52 грн./міс. У абонплату включені 200 хвилин, що не тарифікуються, вартість хвилини понад ліміт складає 3,1 коп.

Для пільгових категорій споживачів компанії всі існуючі пільги збережені.

Зміна тарифів розповсюджується, крім "Укртелекому", на всіх операторів місцевого телефонного зв’язку.

Читайте також:

В Україні різко подорожчав бензин

Samsung випустив мобільник для пенсіонерів

В Україні з завтрашнього дня подорожчають сигарети

Чавес почав виробляти "ах...енные" мобілки
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: