Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні подорожчає оформлення паспортів

Вартість послуг зросте від 1 липня.

Від 1 липня нинішнього року в Україні зросте вартість оформлення ID-картки і закордонного паспорта. Зміниться також і вартість бланків згаданих документів.

Про це повідомили на офіційному сайті паспортного центру "Документ".

Нові суми вартості виготовлення документів ухвалив уряд у квітні нинішнього року.

Суми адміністративного збору складатимуть:

  • при оформленні ID-картки до 20 робочих днів – 345 грн: 126 грн. вартість адміністративних послуг та 219 грн вартість бланка (раніше 279 грн).
  • при оформленні ID-картки до 10 робочих дні – 471 грн: 252 грн. вартість адміністративних послуг та 219 грн вартість бланка (раніше 366 грн).
  • при оформленні закордонного паспорта до 20 робочих днів – 682 грн: 352 грн. вартість адміністративних послуг та 330 грн. вартість бланка (раніше 557,32 грн).
  • при оформленні закордонного паспорта до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав – 1034 грн: 704 грн. вартість адміністративних послуг та 330 грн. вартість бланка (раніше 810,32 грн).

Вартість оформлення документів вперше зросла починаючи з 2016 року. За підрахунками експертів, це підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів у 2019 році на близько 200 млн грн.

Як повідомлялося раніше, за два роки дії безвізового режиму з Європейським союзом його перевагами скористались майже три мільйони українців. 9,2 млн громадян України перетнули кордон за біометричними паспортами.

Нагадаємо, 11 червня 2017 року громадяни України з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу, окрім Великої Британії та Ірландії. Водночас, з цим документом вони можуть потрапити до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

Відео З 1 липня в Україні подорожчає виготовлення документів - Економічні новини

Виготовлення паспорта громадянина України у вигляді ID-карти до 20-ти робочих днів коштуватиме 345 гривень.  Детальніше про це, а також про графік роботи банків на свята дивіться в економічному огляді після свіжого курсу валют.

З 1 липня в Україні подорожчає виготовлення документів - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції